| anab2 a întrebat:

Buna seara,
Uneori am impresia ca ma place si as vrea sa ma ajutati sa inteleg mai bine comportamentul lui.
Nu stiu daca chiar simte ceva pentru mine sau daca o face doar pentru amuzament. Poate ca totul este doar in capul meu.
Daca in pauze sau in timpul orelor se afla pe langa mine, incepem diferite discutii dar o dam in glume si jocuri de cuvinte. Radem, ii place sa ma enerveze si cam atat. Nu vorbim pe facebook, nu vorbim la telefon, nici nu mi-a cerut numarul.
Ce credeti? multumesc!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Întreabă-l dacă te place și o să îți spună.

| AdyAdeluş a răspuns:

Asa am avut si eu o "relatie" cu un coleg de-al meu. Dar noi vorbeam si foarte foarte mult la telefon.
El este doar prietenos si atat, ii place compania ta poate dar nu de tine neaparat. Incearca sa il intrebi, incearca-ti norocul. Bafta! Pentru mai multe detalii si sfaturi astept mesaje in privat!

| neutrino a răspuns:

Comportamentul lui este normal fata de o colega pe care o respecta.