| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Deci, stau de ceva timp cu crushul în banca și prin comportament am observat ca ma place, dar tot nu vrea sa zică sa ii fiu gagica!

Mentionez ca a pupat-o pe fosta pe obraz de fata cu mine. Sa ma facă geloasa sau poate chiar o place?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| IonutzMariusz a răspuns:

Eu cred că îi este aiurea să îți spună asta pentru că se teme de reacția ta.

Din experiență îți spun că dacă el ar spune există o probabilitate ca tu ulterior să fii mai rece și distantă cu el.

Așa că dacă îl vrei, i-al la un ceai cald și începe tu discuția!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa parerea ta : ce crezi ca s-ar intampla in cazul in care tu ai fi cea care l-ar saruta in momentul in care fiind impreuna in banca iti da de inteles ca te... place? Incearca si vei afla. Curaj. Succes!

| ywar a răspuns:

Si tu suferi ca nu te alege pe tine? asta e drama vietii tale, alta nu mai ai.