| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci când îl prindeți în flagrant pe soțul cu amanta si o luați la bătaie, iar următoarea zi aflați ca soțul v-a dat în judecata pentru ca ati agresat amanta?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

De obicei sotul e luat la bataie nu amanta.laughing)
In aceasta situatie daca as fi femeie mai intai divortez de sot si apoi imi caut un avocat bun care sa ma ajute sa ies din incurcatura. Daca nu am sanse de castigbin instant fug in Serbia.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce scenarii de telenovele au unii happy
nici acum nu am inteles daca tu virginica esti un el sau o ea, apari rar cu moaca ta cu dorian popawinking

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, ca nu-s mahalageoiaca si nu sar la bataie.
Probabil ca a doua zi as intenta divort si l-as lasa sa traiasca fericit cu amanta.