| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reacționați când soțul va trimite sa ii luați mâncare de la Mac Donalds pentru ca ii foame?

Răspuns Câştigător
| Silwian a răspuns:

Pai ce Tantalau mai face asa ceva cand exista o gramada de firme de livrari la domiciliu! Ș))))))

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ii aduc.

| blackann a răspuns:

Sa-si downloadeze Glovo pe telefon sa-si ia singur, bro.

| iulia0514 a răspuns:

Ii reamintesc ca își poate comanda și singur ca doar nu-l doare tastatura rolling on the floor

| sammie a răspuns:

Înapoiat om. Există Glovo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc, îi cumpăr, dar data viitoare îl trimit și eu la KFC să-mi cumpere de mâncare. big grin

| Hypefox a răspuns:

Mai merita si el o răsfățare de genul. Mai ales dacă a lucrat toată ziua, poate nu a avut timp. Sa i fac poftele zic laughing