| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor,

Ce parere aveti despre faptul ca in trecut femeile isi pierdeau virginitatea in noaptea nuntii?

(Ma intereseaza doar raspunsurile fetelor)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virginitatea pe care o fată i-o oferă soțului ei în noaptea nunții mi se pare cel mai special dar de nuntă...și consider că acest aspect întărește încrederea soțului în soția lui. Simți că i te dai cu totul, trup și suflet. Și cred că e minunat pentru el să știe că este primul, e ca o satisfacție masculină, nu? big grin

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai există fete virgine în 2020? Nu prea cred

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

De ce nu?

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că toate fetele de seamă cu mine (18-19 ani) se tot laudă cu iubiții lor, cum le fac toate poftele, că le plimbă cu mașina oriunde vor și că se culcă cu ei. M-am săturat.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Aș vrea să te întreb ceva... Tu crezi că Dumnezeu ți-e Tată?

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Atunci Tati se va ocupa de tot ce ai nevoie, dacă Îl asculți.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

La cum am fost tratat întotdeauna de fete îmi este imposibil să mai am încredere în ele.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Una va fi specială.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil fata aia e în mormânt sau nici nu s-a născut.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Sau nu. happy

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde ști?

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Nu știu. Dar există această posibilitate.

15 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Sincer, nu mi se pare de niciun folos. Inainte sau dupa, e tot una.
Ba e chiar important ca femeie sa experimentezi, sa vezi ce iti place si ce nu. Daca descoperi dupa nunta ca sotul nu te satisface? Ce faci, stai asa toata viata, sau iti faci amant, e mai bine asa?
Daca barbatii pot, femeile de ce nu ar putea?

| Stegman a răspuns:

Era mult mai bine. Acum casatoaria nu mai valoreaza nimic. Desi e sfanta cea din biserica.

| Hereiam7 a răspuns:

Sunt de acord ca o femeie sa fie virgina doar cu un virgin. Dar el sa fie cu mai multe, ca deh, e barbat, si ea nu, nu sunt de acord. In schimb, da, daca ea este virgina si el virgin in noaptea nuntii, foarte frumos.