| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona dacă ati ieși la întâlnire cu un băiat, iar în momentul în care va așezati la masa pe scaun, el fluiera după chelner, chelnerul vine rapid într-un picior la masa voastră, va lasă meniurile, băiatul ii face semn la chelner sa plece apoi va spune ca el nu are de gând sa va plătească consumația pentru ca femeile sunt independente și ca dacă nu va convine puteți iesi pe unde ati intrat. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

De ce vine chelnerul într-un picior?

| dullcat a răspuns (pentru VoidEternal):

Shh, nu-i strica povestea stupida.laughing)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma scuz politicos de la masa, sa merg la toaleta si plec acasa.

| FindMyName a răspuns:

Verginică, tare creativ mai eștilaughing
Păi m-aș ridica frumos și aș pleca. Și i-aș trimite mesaj ca nu mai vreau nicio cunoaștere și sa punem punct. Te întrebi de ce?
Spune ca suntem independente dar la întâlnire tot iese, plus..atitudine de needucat.
Nu înțeleg care e faza cu mersul într-un picior la chelner? laughing

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Cum de ai timp sa te gândești la toate situațiile posibile?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru OSLOMELBOURNE):

Sunt foarte creativ

| johnnny123 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Yup, "creativ"... Așa se cheamă când aberezi.

| Pikmin a răspuns:

Mă arunc pe geam