| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, voi cum ati reactiona daca iubitul vostru v-ar duce sa faceti sex in podul blocului unde locuieste pe niste cartoane?

Răspuns Câştigător
| Maria62n a răspuns:

Important e sa ai un acoperis deasupra capului si sa nu te bata vantu in timp ce faci sex. ai simtit vreodata cum e sa te bata viscolu in flocii de la vadim

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cred ca ar reactiona cu dureri de spate la batranete, pentru ca in timpul actului le trage curentul.

| Sofer a răspuns:

E rău dacă locuiește în podul blocului.
Dar ca idee nu e rău să faci sex în podul blocului sau sus pe bloc.

| ColaDeCashmir a răspuns:

Eu ca fata pot spune ca acest lucru m-ar impresiona datorita faptului pentru ca este foarte romantic si ca ma excita doar gandul.