| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, voi cum reactionati cand iubitul vostru va pune sa curatati si sa spalati cartofi?

Răspuns Câştigător
| Gheorghe199217629871 a răspuns:

Ma basesc in nasul lui Incel? cei asta fratelo?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu este cazul să mă pună cineva să fac ceva. De regulă stiu ce trebuie să fac.
Sigur că am aceleași pretenții de la un potențial partener.

| Sofer a răspuns:

Într-un mod plăcut sigur nu reacționează.

| alina2k18 a răspuns:

Reactionez bine laughing
Sa nu ma puna sa toc ceapa laughing ca aia nu pot pentru ca unghii f lungiwinking

| Emma30555 a răspuns:

Sunt puțini care fac asta. Aducă sa pună pe cineva sa facă ca și cum ii da ordin. De regula ele fac de placere dacă vor sa mănânce si eventual le roagă ei ca au pofta și nu se pricep deloc la bucătărie sau nu le place, sau fac împreună sau chiar mulți băieți în ziua de azi se baga ei în bucătărie. Toți prietenii meu pe care i am avut gateau, tata gătește destul de des, fără sa ii pună nimeni, le face lor plăcere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Li se aprinde grelina de foame.

| OmFiință1234 a răspuns:

Foarte bine, că m-ar considera gospodină?

| Maria62n a răspuns:

Eu fac din placere mai ales cand cartofii sunt VECHI sau BATRANI cu RIDURI. e bine sa ai cartofi cu riduri decat un iubit cu riduri