| Cata123_4443 a întrebat:

Hey girls! Am si eu o relatie cu un baiat de aproape 5 luni si ne intelegem super. El in ultimul timp s-a racit si numai este deschis cu mine. El a fost cu prietena mea cea mai buna si am senzatia ca inca o place. Daca as face dragoste cu el ne-am apropia mai mult? Sunt virgina si am 16 ani jum.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sexul n-o sa te ajute cu nimic, doar o sa te simti folosita si vei regreta amarnic!

Mai bine vorbeste cu el si explica-i ce te deranjeaza! E mai simplu si sanatos!

| TąNyą a răspuns:

Nu te culca cu el, mai bine vorbeşte deschis cu el întreabă-l de ce s-a distanţat de tine, de ce s-a închis în el fără ca tu să numai şti ceva de el, dacă te mai iubeşte, etc, dar nu face greşeala de a te culca cu el!

FantaSZy.

| sdfgsdf a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta doar sa il ti aproape de tine, incearca sa vorbesti cu el si intreab`l de ce e asa! happy

| Simonaa5 a răspuns:

Eu zic sa vb cu el nu are rost sa pierzi virginitatea pentru asta.Ai putea regreta ca dupa ce faceti sex sa te paraseasca pentru prietena ta happy Mai bine vb cu el si il intrebi ce se intampla cu el de ce s-a racitwinking

Succes!winking

| Error;x a răspuns:

Nu ii spune niciodata ca ai fi capabila sa te culci. pentru ca atunci s-ar purta frumos 1 sap 2 bla bla. pna ajungi sa te culci cu el si dupa sa te paraseasca pentru pr ta.nu se merita sa faci chestia asta. dar de unde ti-ai dat seama ca inca o place. ce gesturi a facut sa te faca sa crezi asta?straight face

| ines a răspuns:

Sfatul meu e nu ce crezi ca daca ati pierzi virginitatea ar sa te placa mai mult? Nu te supara dar te poate folosi si apoi pleaca la prietena ta.