| fiteroz a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape un an dar in ultimul timp nu ne prea intelegem, credeti ca daca facem dragoste se va schimba ceva in relatia noastra? Ne vom intelege din nou? (mentionez ca sunt virgina)... Multumesc.

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Pentru un baiat sexul este unul dintre putinele lucruri la care se gandeste zilnic. Da categoric vei imbunatati relatia, si asta aproape instantaneu, dar ai grija, fi sigura ca el este cel dorit si potrivit pentru tine ca sa faci pasul acesta.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sexul imbunatateste o relatie care este deja foarte buna. Sexul intr-o relatie care scartaie va duce urgent la sfarsitul relatiei. Ca sa ajungeti la sex, trebuie intai sa va intelegeti din nou pe alte cai.

| pustoaica18 a răspuns (pentru Brigaela):

Foarte bun raspuns, nici nu putea zice cineva mai bine! ia in considerare ce a zis brigaela!

| whoocares a răspuns:

@Suntetiprearatati. daca te culci pe urechea " oricum te vei despartii." o sa astepti mult si bine cavalerul pe cal alb. de care se presupune ca vei ramane legata toata viatawinking
@fiteroz depinde. sexul poate duce ori la imbunatatirea relatiei ori la destramarea ei. acum depinde de tine daca vrei sa risti. :*

Răspuns utilizator avertizat
| Mariuuuk a răspuns:

Nu te intelegi,nu are nici un rost,caci nu te va percepe decat ca pe un hobbi,o alternativa,nu ii va pasa de tine,asculta asta de la mine,ca verisoara mea a patit-o,si, mai bine nu risti tu numic, invata din greseala ei.