| jazz198410 a întrebat:

Hey guys. am avut o realtie de doi ani cu un baiat l-am iubit foarte mult si il mai iubesc dar nu la fel de mult, de cand m-am despartit de el nu stiu ce se intampla cu mine. numai pot sa iubesc. sau sa ma indragostesc. vreau sa iubesc si sa ma indragostesc dar numai pot. ce ar trebui sa fac sa numai fie asa. sad. Am nevoiul de sfatul vostru. ce ar trebui sa fac sa numai fie asa sad

Răspuns Câştigător
| MihaitAngel a răspuns:

Haios raspuns, eu te sfatuiesc sa cunosti alt baiat sa incerci sa-l iubesti pe el, nu te mai gandi la fostul tau iubit si vei "Scapa de umbra lui" asta este singura solutiewinking

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Timpul o sa te vindece. Iti trebuie o pauza de minim 2 ani, timp in care sa nu te intereseze relatiile. Vei vedea ca dupa aceea, incet-incet, vei regasi resursele sa te indragostesti.

| violetajustme a răspuns:

Daca vrei poti indiferent de cat ai stat cu acel baiat! baieti sunt 19832984637 numai tu sa vrei. crezi ca dragostea vine in prima secunda in care il vezi? dragostea vine imediat ce cunosti persoana.Din proria experienta dupa o rel de lunga durata am cunoscut pe altcineva cu care sunt si in momentu respectiv.L-am cunoscut dupa 1 luna de la momentu despartiri si m-a facut sa il iubesc pentru felul in care se comporta cu mine, felul in care vorbeste, in care ma priveste si nu in ultimul rand faptul ca a luptat enorm pentru noi si lupta incontinuare.
pentru relatia asta am luptat amandoi, ne-am dedicat 101%.nu eram interesata de relatii, nu vroiam sa mai iubesc, dar! nu toti baietii sunt la fel! mai sunt si exceptii foarte surprinzatoare.trebuie doar sa ii dai atentia ta celui care merita si care se zbate sa iti demonstreze ca el te vrea langa elwinking numai bine

| Andrei_Mwña_1996 a răspuns:

Ar trebui sa ma cunosti, si totul ar fi ok happy