| daniellllaaaa a întrebat:

× sunt la liceu si as vrea sa am un iubit. De fiecare data se indragosteste de mine persoana nepotrivita, iar eu ma indragostesc de cine nu trebuie. Nu prea stiu sa ma port cu baietii... am impresia ca ii indepartez pentru ca incerc sa fiu serioasa si nu vreau sa ma creada usuratica. Ce sa fac? Cum ar trebui sa ma comport cu un baiat? Dau fundita :*

7 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Pai fii si tu mai prietenoasa atunci! Abordabila as zice.

| grab a răspuns:

Depinde de locul si persoana care te influenteaza. fii naturala nu sta impietrita de seriozitate, dar nici nu te lasciva prematur. just be you!

| NoName0x0 a răspuns:

Poarta.te cu altii cum ai vrea ei sa se poarte cu tine! :*

| NoName0x0 a răspuns:

Ca ei****

| corhaz a răspuns:

La ce te referi ca nepotrivita? adica persoanele care nu arata bine fizic? esti superficiala iar fat-frumos mereu va umbla cu inca 100 pe langa tine.mai deschide odata ochii bine si vei avea relatie

| mleonte81 a răspuns:

Fii prietenoasa, posibil nu multi sa fie interesati de relatii foarte serioase la varsta ta. Daca vrei ceva serios poti dealtfel sa-ti cauti un baiat care e pe acelasi plan.

| MickyGirl a răspuns:

Natural. Nu trebuie sa fii nici prea serioasa nici prea ingaduitoare. Iar daca vrei un iubit, eu as zice sa alegi unul care te place pentru felul in care esti tu, nu cum ar vrea el sa fii.