| adrianajollie a întrebat:

Hey... I need ur heeeelp!
Vorbesc de ceva timp cu un baiat care obisnuia sa imi spuna ca ma place ma intreba mereu daca vreau sa fim impreuna. La inceput eram foarte apropiati insa acum ne-am departat. De fiecare data imi spune sa ne intalnim dar gaseste scuze si nu o mai facem. Cum sa ma apropii si mai mult de el? Imi place mult timpul. Ce ar trebui sa fac? L-am intrebat dc face asta, ne-am contrazis ore in sir dar tot nu am ajuns la vreun rezultat. tongue Deci? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa-i spui tu insati ca il placi.
Nu ai de ce sa te temi, daca si el ti-a spus-o, e chiar mai bine.
Succes mult:X