| Bhay_Issabell_1986 a întrebat:

Hey,imi place foarte mult de un baiat[nu dau nume]. Avem multe in comun, este mai mare ca mine cu 2 ani.Nu stiu cum sa.i spun ca.mi place de el..nu stiu daca are prietena.Sincera sa fiu nici nu am vorbit prea mult...

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna Issabell!:*
Pentru inceput, incepe si tu sa vorbesti cu el, imprieteniti-va mai mult.Can crezi ca sunteti deja prieteni buni, spune-i pur si simplu ca-l placi! Nu pierzi nimic.Ba poate o sa castigi:pe el!smug
Iesiti pe afara impreuna.Si atunci poti sa-i zici.Ai multe metode prin care poti sa-i spui ca-l placi! Doar spune-i ce simti cu adevarat! :*:* Bafta! Funda?love struck

3 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Daca e ceva gen ''buna ziua'' te inteleg,
. spune-i
sa nu fie prea tarziu.
daca nu ai destul curaj sa ii spui ce simti atunci va trebui sa ai destul cu raj sa il vezi cu altcineva
bafta multa!

| Nezzy a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ar trebui mai intai sa incerci sa te imprietenesti cu el.Cand doua persoane de sex opus devin apropiate, de cele mai multe ori baiatul se indragosteste foarte repede.Asa nu vei mai fi nevoita sa ii spui tu prima ce si cum simti; poate chiar o sa fi luata prin surprindere...

| RaduSLN a răspuns:

Pai vorbeste mai cu el...zii acolo ca esti topita dupa el mai rau ca o inghetata.winking