| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema din cauza căreia m-am împiedicat pe scări și am vărsat cafeaua. Șeful m-a văzut și m-a pus sa șterg desi nu e treaba mea sa curat e a femeii de servici. Hey lume, este adevărat ca bărbații nu s-ar însura cu o curva dar și-ar părăsi nevasta și copiii pentru una?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Corect

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca-i al naibii de adevarat!

| dullcat a răspuns:

Femeile de serviciu nu trebuie sa iti stearga tie cafeaua pe care o tot versi constant la cateva saptamani din cauza,, dilemelor''.

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru dullcat):

Stimata doamna dullcat acest individ mereu inventează drame pentru atenție happy

| dullcat a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Da, stiu.Si nu imi mai spune asa.laughing Ii face pe adolescenti sa se sperie crezand ca sunt vreo bunica ca Violeta.

| DomnulPoliticos a răspuns (pentru dullcat):

Acestea sunt formele de politețe specifice happy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DomnulPoliticos):

Nu este nimic inventat

| Sofer a răspuns:

Mie care chiar îmi plac că mă fac să mă simt bine dar nu m-am gândit dacă m-aș însura cu vreuna de genul asta laughing
Daca alegi viața asta dubla totuși să fie în liniște sa nu afle nevasta că e păcat să îți abandonezi familia și să comiți un așa păcat.

| sammie a răspuns:

Bro, daca ala si-ar parasi familia pentru curve inseamna ca nu mai avea nici nevasta nici copii pana acum.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă iubești cu Adevărată nu ai cum sa faci așa ceva.

Răspuns utilizator avertizat