| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti de un barbat care sustine ca o femeie care se simte inconfortabil la restaurant este o femeie adevarata de casa care nu face mofturi sa fie scoasa in oras si e multumita sa stea in casa sa gateasca toata ziua?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Ca ar trebui sa cunoască și alte femei în afara de mamihee hee

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că știe ce vrea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O femeie care se simte inconfortabil la restaurant, mai are de muncit la comportamentul ei in societate. Nu cred ca e cea mai buna muiere, nu cred ca poate fi "as" la domiciliu, si adolescenta in societate.

| Hammurabi a răspuns:

E dreptul lui să fie țăran și să-i placă femeile "neieșite în lume".
În RO, "ieșitul la restaurant" nu e considerat de toți o chestie normală, banală, ca peste tot în lume.
Pentru mulți țărani proști și parveniți, e triumful suprem.

| MiereDeSalcam a răspuns:

Îi plac fetele cu anxietate socială gravă.