| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reacționați atunci când soțul/soția vostru/voastră de fiecare data când merge la baie aplauda tare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aplaud și eu, trebuie sa o susțin nu?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, asa ceva nu am auzit sau intalnit, poate intr-o casa de handicapati ori oligofreni, ca-n casele normale nu apluada nimeni cand mergi la baie.

| dullcat a răspuns:

Ignor.

| Sofer a răspuns:

Asta chiar e ciudat laughing de ce aplauda in baie?

| Hammurabi a răspuns:

De soție habar n-am.
Dar soțul, sigur a folosit cremă de mărire a penisului. Iar când intră în baie și își dă pantalonii jos, vede rezultatele și aplaudă de bucurie.
Dacă peste o săptămână două îl auzi plângând în baie, înseamnă că efectele cremei nu pot fi oprite și acum i-a crescut de nu mai are ce face cu el.
laughing

| LordCristobal a răspuns:

O sa ma buseasca rasul.laughing)

| iulia0514 a răspuns:

Habar nu am cum as reacționa probabil m-aș gândi ca bietul om a fost constipat și în sfârșit a reușit și el sa scape de grijă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș uita perplex, neștiind motivul pentru care aplauda.

| Sapersters a răspuns:

Aș aplauda și eu.