| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati atunci când iubita voastră după fiecare act sexual aplauda?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Sigur nu e o problemă de ordin... medical?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ofer un bis.

| Emilian65 a răspuns:

Ma bucur ca am reusit sa o satisfac.

| LordCristobal a răspuns:

O pup pe frunte

| blackann a răspuns:

Nu poti sa dormi din cauza asta, nu? Intreab-o ce problema are atunci. Pe EA, nu pe TPU.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru blackann):

Frate mie imi face placere sa dezbat dilemele mele cu TPU

| iulia0514 a răspuns:

Din punctul de vedere al bărbatului e motiv de mândrie că dacă îl aplauda înseamnă că a fost la înălțimehappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare sa moara gibilan laughing

| vodami92 a răspuns:

Gen ca in filmele alea cu brigada diverse! bravo bravo! mergem la bal! mergem la bal!laughing

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Moooooooorrrr, ori face misto, ori...ori laughing)))))))))))))))

| HayateRA a răspuns:

Îi bag cablul USB in *** si-l conectez la priză. Să vezi tu ce va aplauda după. Daca nu se potoleste o pui pe aragaz si-o **** in oala cu ciorba, cumetre