| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, vi se pare corect într-un cuplu, femeia sa aibă 2 joburi, iar bărbatul doar 1?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare cu banii lui,pe mine nu ma intereseaza statul financiar al parteneri,daca eram fata ma interesa sa aiba maturitatea necesara unei relatii,sa fie comic, sa aiba unde sta, un salar ca doar nu il cresc eu, sa aiba viziuna viitorului, impreuna sa facem ceva

| RAY a răspuns (pentru RAY):

VerginicăVacăGrasă ca fata cred ca as incerca cu tine ca tot spui ca esti armasarul tarii romanesti

| dullcat a răspuns:

Bine ca pentru alte intrebari faci ditamai scenariul cu plecaciuni si friptura, si aici cand ar putea iesi o discutie interesanta intrebi in 2 cuvinte, de parca asa simplu functioneaza.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu e frumos asa.
Barbatul trebuie sa fie farul calauzitor in casa si sa faca cat mai multe sacrificii pentru casinicie si relatie.

| KaiSmile27 a răspuns:

Dacă ea cu doua joburi câștiga sub el cu un singur job, cum e?