| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Hey! maine eu si iubitul meu facem 1 an si 3 lunilove struck nu stiu ce sa-i fac cadou,,. si un mesaj de dragostelove struck sau nu stiu cum sa-i zic mai exact asa.ma puteti ajuta cu niste versuri frumoasa s`au sa aduc in vorba sa-i spun te iubesclove struck! por si simplu sa vorbesc cu el.si dintr`o data sa-i spun niste vorbe frumoaselove struck Ms. dau fundalove struck!

3 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Si eu am de sarbatorit 1 an 2 saptamani 3 zile 2 ore 5 minute si 23 de secunde. glumesc

| LittleWolfLover a răspuns:

Versuri
Cand te-am vazut prima data;
Nu stiam ca se va intampla,
Si am zis sa incerc.
Dar dupa un an si 3 luni, iata!
Cel mai dulce baiat din visurile mele
S-a ivit in cale si mi-a spus,
Te iubesc! Te ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca in loc de mesaje de dragoste sa face'ti dragoste ...nimic nu spune "te iubesc" mai bine... cred ca se va bucura mai mult.