| IulicaBiancutza a întrebat:

As vrea sa-i transimt o vorba foarte frumoasa care sa i-o spun in fata! Puteti sa-mi spuneti una sau mai multe?

Funda pentru cele mai frumoase vorbe!

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Poti sa-i spui: Draga mea, capul tau vazut la luna seamna cu-n cap de... laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i * Multumesc *.
Simplitatea e cel mai frumos lucru.
Daca intreaba pentru ce, la fel de simplu sa-i spui * Pentru tine insuti *.
Nu complica cu obiecte flori si asa mai departe, acestea nu ating sufletul cu nimic. Traieste simplu, e frumos!

| IulicaBiancutza explică:

Surorii mele, scuzati cuvantul uitat!

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Daca vrei sa dai o floare ii poti spune: pentru fata cu cel mai frumos zambet happy
Funda?

| MinaLovee a răspuns:

Esti draguta
ai un par foarte frumos, cum til ingrijesti?
Ai un comportament foarte bun
Esti foarte frumoasa
Ai niste haine super cool
Funda?

| Anzik_Alexandra_1990 a răspuns:

Vreau sa iti multumesc pentru zilele in care mi-ai fost alaturi si pentru ca m-ai inteles de fiecare data si pentru tot ceea ce ai facut pentru mine...