| geoox550 a întrebat:

Hey!

o intrebare:cum imi dau seama daca un baiat ma place?:")

Răspuns Câştigător
| Ixchel a răspuns:

Aceste lucruri se simt, nu se explică. Fiecare băiat are modul lui unic de a trimite asemenea "semnale".
Dacă te place îţi vei da seama cu siguranţă de acest lucru.

9 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

O sa te intepe "pistolul" lui cand va imbratisati

| BubuLina999 a răspuns:

Pai felul cum te priveste, zambetul pe care il afiseaza in fata ta, comportamentul fata de tine. poate te mai tachineaza uneori, ii place sa stea aproape de tine, incearca sa te ajute, rade cu tine...astea sunt semne ca te place**sper ca te.am ajutat**

| MihaiPloiesti a răspuns:

Pai daca ma intrebi am sa-ti raspundwinking

| Dobitoc a răspuns:

Pai vezi cum vorbeste cu tine. Daca sta numai dupa tine.Sunt multe "indicii".

| maryana5 a răspuns:

Cand te place thinking paih cred ca atunci cand iti face o cake laughing

rimeaza thinking

| maryana5 a răspuns:

Wtf waiting si @Alexandru a zis ce am zis eu [-x el nu are stupid waiting huh no talking

| Alexandru a răspuns:

Stii cand un baiat te place?
Atunci cand iti make-o cake
Si te-n trebi :
Ma, asta-i fake?
Daca spune ca ma place?

| BilliOnaire a răspuns:

Cum vorbeste, cum te priveste, cum se comporta, stai des cu el?

| Piticaaa a răspuns:

Privirea, fi foarte atenta la privire. Tonul vocii, e de obicei diferit atunci cand vorbeste cu tine. Cand te vede poate face ochii mari, poate ca se relaxeaza. A si daca vorbesti cu el pe mess, intra odata si incepe conversatia cam asa:"Buna, te deranjez?". Eu am primit ca raspuns de la un baiat care il plac cam asa: "Nu! Niciodata!"laughing