| AllyutSsa a întrebat:

Buna am si yop o intrebare:cum imi dau seama daca un baiat ma place? ca nop stiu ce sa mai cred...

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Pai iti vei da seama atunci cind se comporta ciudat fata de tine,cind te ajuta la nista fleakuri,se uita la tine mult timp, vorbeste cu tine sau despre tinehappy, exista multe lucruri de care trebuie sa iti dai seamawinking

| AllyutSsa explică (pentru STEFANXxX):

Pai faza e ca nop prea vb...apr delocstraight face

2 răspunsuri:
| Lazăr_Cosmin_1994 a răspuns:

Un baiat care te place, zic de cei timizi ca mine, alte tipuri nu stiu cum ar reactiona, dar cei timizi sar, cand se poate sa te ajute cu o tema, cu treburile usoare (ridicatul unei geci, caratul unei cutii), etc. De asemenea te complimenteaza( iti zic ca iti sta bine parul, ca ai o bluza frumoasa, etc.

M.S. pentru un raspuns pe care il l-ai lasat unui tip timid, m-a ajutat si pe mine foarte mult! big grin