| Stefania_8197 a întrebat:

Hey! Pai problema mea e urmatoarea: am fost impreuna cu un baiat o saptamana si ne-am despartit din cauza ca ai mei nu ma lasa sa ies cu el in weekend noaptea in club. Din pacate eu am propus sa ne despartim, dar acum realizez ca am facut-o din impuls si regret si as vrea sa ma impac cu el, insa nu stiu daca e bine si mai ales cum sa o fac; nu prea vreau nici sa ma milogesc de el si mi-e si frica sa nu spuna "nu", mai ales ca suntem in acelasi liceu, mi-ar rusine sa mai ies din clasalaughing. Vreau sfaturi. Ms. :*

Răspuns Câştigător
| CherryGirl67 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui ca iti pare rau, ca ai facut-o la un moment de suparare si ca nu vrei sa va despartit pentru ca il iubesti.
Sper ca te-am ajutatkiss

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa-i zici ca iti pare rau pentru incidentul cauzat din trecut si vrei sa revii la o relatie cu el ca inainte.