| gabyzzzzta a întrebat:

acum 2 saptamani m-am despartit de un baiat din cauza ca el ma insela cu alta fata eu inca il mai iubesc si as vrea sa ma impac cu el dar imi e frica ca se va intoarce iar la aceea fata ce sa fac vreau niste sfaturi! dau fundita:*

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu faci ce vrei, nu-ti pot spune eu ce sa faci, dar iti pot spune ce va face el: te va insela de cate ori i se iveste ocazia.

| mona a răspuns:

Nu te mai impaca cu el ca nu merita, te-a inselat o data si o va face mereu pentru ca asa i sta in caracter si numai tu vei avea de suferit

| DeeaMarry a răspuns:

Normal ca se va intoarce la ea. TE-A INSELAT! Mai poti sa crezi vreun cuvant de-al lui? Ai si tu putina demnitate si tine-l la distanta.
Te impaci cu el doar daca iti cere iertare in genunchi si iti promite ca nu se va repeta in timp ce se da peste cap de cateva ori. Poate nici atunci.

| Monutza a răspuns:

Nu te mai impaca cu el parerea mea.a facut-o odata.ce l-ar impierdica so mai faca si a doua oara?hee hee Daca tinea cu adevarat la tine nu te insela cu alta..lasa-l in pace. daca nu a stiu cum sa te pretuiasca..nu fi prostuta..intr-o zi vei gasi baiatul care sa te inteleaga si sa te iubeasca numai pentru el..pana atunci..axeazate pe alceva..baieti sunt la orice pas.dar trebuie sa stii cum sa ii alegi..si cel mai bun..sa il iei pentru tine.winking

| Bice a răspuns:

Sfatul meu : Nu! Iti spun din proprie experienta.Nu te impaca cu el.Nu o sa faci altceva decat sa-ti prelungesti suferinta.Pentru ca daca te-a inselat, o va repeta.Inseamna ca nu te pretuieste, nu te apreciaza.Nu te iubeste cat il iubesti.Sunt sigura ca si tu stii o gramada de baieti care ar vrea sa fie cu tine, si totusi nu te-ai gandit niciodata sa il inseli.El de ce a facut-o? Pentru ca nu te merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca va fi si cu aia si cu tine. marea parte a baietilor n-au jene de genul asta. cauta-ti pe altul.

| andreionut142 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te mai gandesti la el deoarece daca cand te intorici la el, el o sa mai stea cu tine 10 -12 zile si din nou se va intoarce la aceea fata.
Si din nou o sa te faca sa suferi.