| Mârr a întrebat:

Hey. Prietenul meu insista sa facem sex, insa eu am 15 ani si imi este foarte frica. suntem impreuna de o luna jumatate. Ce ma sfatuiti sa fac?

21 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vrei sa-l tii langa tine cu orice pret? Ia sa vedem: pierderea inocentei, risc de sarcina si, indirect, de avort, risc crescut de cancer de col, este un pret prea mic pentru dragoste...
Prietenul tau "iubeste" sa faca hata-hata, nu te iubeste pe tine.

| HolyPotato a răspuns:

Dă-i un șut în fund idiotului. wave

| ioanaioana a răspuns:

Tu esti pregatita pentru asta? Ai atata incredere in el incat sa faci pasul asta? Sfatul meu: Paraseste-l imediat! Vrea doar sex si dupa aia te va parasi si tu vei fi cea care va avea de suferit- cunosc o fata care a patit exact aceeasi chestie si a intrat in depresie, numai psihologul a putut sa o ajute(baiatul ala a inceput sa isi bata joc de ea in ultimul hal). Nu te lasa asa usor si respecta-te mai mult
winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai repede papuci, da repede...

| senstein a răspuns:

Eu zic sa-l scuipi-n ochi!

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu o face!
Daca te iubeste, te va astepta!
wave

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să mai AŞTEPŢI încă 2-3 ani!

Vezi alte DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Să împărtășești asta cu mama ta, dacă vrei s-o faci!
Dacă nu, stai cuminte și vezi că se termină vacanța, vine școala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul tau este un porc de bou si trebuie sa-ti dai seama dupa insistentele lui ca doar asta doreste de la tine, dai papucii! sex o sa faci doar atunci cand simti tu ca esti pregatita dar nu cu profitori din astia

Răspuns utilizator avertizat
| WildDream a răspuns:

Sa-i dai papucii ca vrea doar sex. Daca dupa abia o luna jumate nu poate sa si-o tina in pantaloni e clar ca nu tine la tine si nu te respecta.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Dai papucii repede si trebuie sa faci si protejat happy

| khwewljewew a răspuns:

Te sfătuiesc să o lași mai moale cu sex-ul. Apucați-vă de colorat.

| Deyutza1039 a răspuns:

Buna, mai bine nu fa asta! Si tu stii ca sta cu tine doar pentru sex. Ia spune-mi tu ce ti-ai dori, un iubit care sa te tranteasca in pat si sa-ti spune "hai arata-mi cat de mult sa iubesti" sau unul care sa-ti spuna "nu acum iubita mea, esti prea micuta"

| Swal a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te sfatuiasca cineva in aceasta situatie. E limpede ca daca vrei sa iti distrugi viata si copilaria te duci cu el. Scapa de acest om cat mai repede cu putinta.

| Roxxanne a răspuns:

E cam repede ca sa insiste. Sa-si stapaneasca instinctele animalice daca te iubesclaughing. cu toate ca dupa o luna prea mare iubire...nu prea e

| Unlocked a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc nimic, tu stii cel mai bine ce sa faci, ii alegerea ta. Daca vrei sa-ti distrugi viata pentru o prostie de asta ii treaba ta, daca nu vrei asta poti sa te desparti de, tu stii.

| All3x4You a răspuns:

Heywinking eu zic sa nu faci prostia asta daca nu esti pregatita, el in mod normal ar trebui sa te inteleaga daca te iubeste...dar dupa cum vad ca tot insista nu stiu ce sa zic despre relatia voastra...Imi cer scuze ca spun asta dar el nu vrea altceva decat sex..nu te iubeste. Sper ca te-am ajutatwinking

| Anomisusususususus a răspuns:

Nu accepta!
lasa-l!
daca te iubeste te va astepta si o viata!

| Lollaa92 a răspuns:

Pune punct relaţiei, nu trebuie să faci chestia asta după o lună de relatiewinking

| TrackDown a răspuns:

Poi normal si eu am facut sex la 14 ani desi sunt baiat si m-am simtit bine foarte bine