| marrychriss1 a întrebat:

Hey,TPU!
Acum câteva momente venit de la ziua unei prietene cu sora mea.
Am auzito pe mama gemând tare și ea e divorțată și știu că e singură.
Ce putem face?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca nu era singura cand ati venit voi?
Nu faceti nimic.Nu este problema voastră.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine a venit de la ziua prietenei? Tu sau mama ta? Si daca ai auzit o pe mama ta de ce trebuie sa spui mai departe? Sunt treburile ei, dar ai vazut o cu cineva? sau doar ai tras cu urechea la usă? Poate se masturba. De ce nu o intrebi? Tu ce vârsta ai? dar sora ta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie intrebata daca se simte rau si daca este cazul sa fie chemata salvarea.

| Emilian65 a răspuns:

Sunati la 112 sa vina salvarea, poate ii este rau de la mancare.

| Staind a răspuns:

Gemeti si voi

| Alle0019 a răspuns:

Ori se masturbeaza, ori si-a adus amantul acasa, ori ii e rau.