| LoL1234567890 a întrebat:

am 15 ani si am vreau sa ma masturbez. ce obiecte as putea folosi?

Răspuns Câştigător
| Larisa32 a răspuns:

Incearca sa gasesti alte placeri, nu masturbarea de la 15 ani! Eu la varsta ta, ma tineam de mana cu iubitu si ne plimbam prin parc..nicidecum nu ma gandeam cum sa ma masturbez. Am 19 ani, in caz ca zici ca sunt vreo comunista cu idei fixehappy.

14 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Degetu'...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa pacatuiesti aiurea? Mai bine retine-te si infraneaza-ti poftele trupesti...
Daca iti bagi ceva acolo de dezvirginezi.Treaba ta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

"De ce sa pacatuiesti aiurea", nu mai suntem in evul mediu. Termina cu asemenea cretinitati

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru mine nu sunt cretinitati vorbele pe care le-am spus.Cretinitati sunt fetitele de 15 ani care sunt femei si care fac asa ceva.

| MrAlex a răspuns:

Un castravete.

| LineGuide a răspuns:

Iti trimit un mesaj cu id meu unde iti pot da anumite informatii...pro sau contra masturbarii.

| mel24 a răspuns:

Cred ca ai probleme psihice! du-te la un doc!

| tslex a răspuns:

Ai putea folosi scula mea. am tot 15 ani. ce zici? ar iesi ceva bun

| VirtualEinstein a răspuns:

Morcov,Ciocan,Stiulete de porumb, Degetelul etc

| LuizaImperffect a răspuns:

Ai nevoie de un control. GET A LIFE. 15 ANI?! PE BUNE?straight face

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Degetu e cel mai bunbig grin

| bogdandat a răspuns:

Daca vrei placere bagati o acadea in p...a si a pai in gura si daca nu te descurci recomandati un gigolo

| aLLycKa a răspuns:

Telecomanda :p

| constantinbaesanu a răspuns:

Degetul mijlociulaughing