| madalinaaa18 a întrebat:

ma pot dezvirgina daca ma masturbez cu degetul sau obiecte?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca introduci ceva in vagin, da.

| ZEU93 a răspuns:

Incearca cu un cactus, poate poate reusesti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti virgină până în momentul în care ai un contact sexual ( indiferent dacă e oral, normal/vaginal sau anal ) cu o persoană ( băiat sau fată )...

Dacă NU introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte în vagin ), NU îţi rupi himenul.
Deci, eşti virgină şi d.p.d.v. fizic.

Toate cele bune.

| SkyPilot a răspuns:

Iti poti rupe himenul, din punct de vedere moral ramai virgina, dar ethnic nu mai esti si probabil ca multi baieti nu te vor crede ca nu ai mai facut-o cu nimeni.
Ai intotdeauna grija ca tot ce introduci in vagin sa fie foarte curat, nu ai chef de infectii vaginale. Iar daca iti atingi zona anala, niciodata nu te intorci in zona vulvei, te duci imediat si te speli cu atentie daca nu doresti infectii cu eColi.

| Innsbruck a răspuns:

NU!
Daca faci asta iti rupi doar himenul.
Te dezvirginezi doar atunci cand ai parte de un contact sexual cu o alta persoana

| NoNameqed a răspuns:

Dacă introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin, te POATE dezvirgina ( fizic vorbind, se RUPE
himenul ), chiar dacă nu curge sânge!
NU se introduce NIMIC în vagin!

Dacă vrei plăcere şi orgasm, atunci poate să-ţi facă sex oral şi masturbare clitoridiană.

| bursuc001 a răspuns (pentru NoNameqed):

Bună!

NU ai voie să copiezi ( parţial sau integral ) răspunsurile date de alţi useri deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU!

Dacă mai COPIEZI vreun răspuns de-al meu, aşa cum ai făcut aici, vei fi SANCŢIONATĂ!
http://www.tpu.ro/......ua-ori-si/

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O zi frumoasă.

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Da. Orice obiect lung introdus in vagin te poate dezvirgina, dar e si periculos!