| peachglow a întrebat:

am 16 ani, mi s-a spus ca sunt o tipa draguta.Am note bune, am multi prieteni dar singura problema e ca m-am sarutat o singura data si tipul vroia mai multe asa ca m am cam speriat pentru o perioada si nu am mai iesit cu niciun tip.Ma plac baieti dar pe care eu nu ii plac, chiar daca mi a placut de un baiat mi a fost frica sa nu ma refuze din cauza ca nu am experienta.Prietenii mei nu stiu de situatia dar ma simt aiurea cateodata pentru ca ei deja au facut,, de toate". Sunt ciudata?

Răspuns Câştigător
| DinaLov3 a răspuns:

Nu,draguta,esti foarte destepta si bine ai facut ca ai refuzat.Nu te speria un baiat nu te place neaparat pentru "experieta", esti mai timida.Dar asta nu te opreste sa iesi daca iesi cu un baiat nu neaparat trebuie sa ajugeti la chestia asta... Daca el iti propune tu sa nu fi de acord daca ramane cu tine dupa ce la-i refuzat (daca si tu vrei sa mai fiti impreuna) poate sa astepte pana cand vei fi tu pregatita. Daca nu poate astepta si te intreaba din saptamana in saptamana da-i papuci, ca gasesti altu care nu-i trebuie sa umble unde nu-i fierbe oala, inca rolling on the floor sper ca ti-am fost de folos.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti deloc ciudata, toate se vor intampla la timpul lor

| Jakoban a răspuns:

Nu vad ce e "ciudata" in ce ai spus tu acolo.
Eu zic ce esti cum ar trebui sa fii

Răspuns utilizator avertizat
| matesanosa a răspuns:

Si ce vrei sa ne zici? ca nu ai facut-o inca la 16 ani si daca e vreo problema cu asta? eu am facut-o prima oara la 16 ani nu sunt mandru de asta sau sa ma laud nici nu sfatuiesc pe nimeni sa o faca din contra inca incurajez lumea sa astepte pana la majorat dar sunt de parere ca cel mai bine este cand o simti tu! si nu esti o ciudata stai linijtita esti ok!

| Șhoghetăn a răspuns:

Esti normala daca celelalte prietene ale tale au facut deja ..de toate". asta inseamna sa faci si tu?:-s arata-le ca esti mai buna decat ele si ca nu esti cca toate panaramelewinking

| alexandra932323 a răspuns:

Da esti ciudata! si cam nanaca!

| Catalinutz92 a răspuns:

Nu draga fata, esti normala. happy E chiar de admirat ca nu esti ca celelalte panarame.