| Tina1995 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, problema e ca m-am certat cu prietenul, dar totul e din cauza lui.Cr sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Daca este din cauza lui atunci trebuie sa isi dea seama de asta si sa isi ceara scuze...sa vada ce facut...tu nu ai decat sa astepti sa vezi ce se intampla. funda?

4 răspunsuri:
| x3Ad a răspuns:

Dacă într-adevăr este vina lui, propune-i o întâlnire şi spune-i tot ce te nemulţumeşte pe un ton calm ca să priceapă fiecare amănunt. Fă-l să-şi ceară iertare şi să realizeze că a greşit. Nu trebuie să te întristezi pentru că în orice relaţie apare câte o ceartă, dar cea mai dulce e împăcarea!

| DPaul a răspuns:

Din cate ne-ai spus tu nu intelegem nimic...

| ioanaiulia a răspuns:

Are balta peste!

| Tina1995 explică:

Mersi