| Nixs a întrebat:

am o mica problema. sunt un baiat care imi place foarte mult de el. si fosta mea prietena cea mai buna zice ca el m-a facut in toate felurile si ca ma ia la
panarama. prietenii lui zic ca nu e adevarat, dar acum nu stiu ce sa cred pentru ca am fost cu baiatul asta si l-am dezamagit..credeti ca vrea sa se razbune? pe cine sa cred? pe Adelina (fosta pr cea mai buna) sau pe prietenii lui?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe prietenii lui pentru ca ei isi petrec timpul mai mult cu el

| onasis1961 a răspuns:

Poate fosta prietenă bună, cum zici tu, vrea să bage jurdeaua printre gard! Vrea să vă despartă! Ca să te convingi de tip, dă-te bine pe lângă un prieten bun de-al lui şi află adevărul! Baftă! Să fii iubită!

| Vix999 a răspuns:

Da tu chiar nu ai o parere proprie?
Tu nu iti poti da seama daca isi bate joc de tine? Tu vrei sa-ti faci viata dupa ce zic niste terti?
Vorbeste cu el..de ce nu vorbesti cu el?
Atata timp cat se poarta frumos cu tine baiatul si petrece timp cu tine si iti acorda atentia necesara, nu vad unde e bataia de joc. Gandeste si tu singura si nu te mai lua dupa x, y, z...

| AndradaE a răspuns:

Pai daca ei zic ca esti insultata pe la spate, poate exagereaza, dar trebuie sa fie si ceva adevar. Sincera sa fiu mie nu mi-ar mai placea de un baiat care ma insulta foarte mult. Te numeste panarama, iar tu inca ti la el? Eu zic sa te mai gandesti putin.

| Nixs explică (pentru AndradaE):

Deci. nu ai inteles intrebarea. am zis ca el e cu mine la panarama adica isi bate joc de mine. asta mi-a zis fosta mea pr cea mai buna care acum e dusmana mea. iar prietenii baiatului cu care sunt zyk ca el chiar ma place si ca adelina e geloasa.

| AndradaE a răspuns (pentru Nixs):

A imi pare rau, dar e cam aceeasi chestie. Am o colega cam ca tine. Noi ii repetam ca baietii isi bat joc de ea si ca o prostesc, ea nu vrea sa creada. Nu stiu cum simtiti voi din interior, dar din afara se vede urat...Asta e doar un sfat, nu mi-o lua in nume de rau. happy

| Nixs explică (pentru AndradaE):

Ma rog. e parerea ta.

| IulianDBI a răspuns:

Sa-ti zic o chestiie, un baiat nu e genu sa zica asa despre o fata decat daca e la inselat, bine eu zic de baieti, nu de ratati de aia care nu stiu cum sa se comporte si sunt batuti in cap, dar da, e si posibilitatea sa fi zis, dar nu cred ca zicea fara motiv, iar uneori mai si inventeaza lumea, ce-l mai bine e sa i-l intrebi in fata si sa vezi cum reactioneaza

| sharlyn a răspuns:

Nu o asculta ce zice fosta ta prietene pentru ca chiar ea vrea sa se razbune pe tine din oarecare motiv, poate ii place ei de el sau cine stie, daca e fosta ta prietena buna si acum numai sunteti nu ti-ar face un bine sa ii zica ca te insulta pe la spate din contra ar tacea si nu ti-ar spune nimic si ar rade cu ei de tine.Pana nu auzi tu din gura baiatului asa ceva eu zic sa nu o crezi pe ea.Te pup.