| Anonim106 a întrebat:

am o prietena care aseara a facut-o cu pr ei. neprotejati. dar nu a ejaculat nu nimic. exista sanse sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nici-un risc de sarcina.

| ciresik80 a răspuns:

Da exista, inainte de ejaculare se elimina lichidul seminal care contine totusi o cantitate mica de spermatozoizi si pentru fecundare este necesar doar un singur spematozoid, daca ii intarzie mai mult de 7 zile sa faca un test.

| Barbiiiiee a răspuns:

Nu,daca nu a ejaculat,absolut NU, dar ca sa numai ramana cu frica`n san. spune`i si tu sa fie mai atenta cu lucrurile astea, sa se protejeze si apoi nu mai are dubii.BAFTA

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

De vreme ce nu a ejaculat, sunt sanse nule de a ramane gravida, dar nu poti stii niciodata daca tipu ala a ejaculat sau nu

| lexu32 a răspuns:

Sansele scad insa nu disar. Cel mai bine este sa isi faca un test de sarcina daca ii intarzaie

| Anonim106 explică:

Mersi mult >big grin