| OchiiDinUmbra a întrebat:

Hey tpu.am o problema care este mai mult de tehnologie decat de dragoste. deci eu si prietena mea eram certati.alaltaieri ea m-a sunat sasi ceara scuze etc. dupa ceam vorbit noi eu i-am trimis un mesaj(nu cont ce scria in el).EA AR FI TREBUIT sa-mi raspunda dar nu a facuto.si pentru ca nu a facut-o n-am iertato.asa.ieri am primit mesajul care trebuia sal primesc atuncea.deci o intarziat 24 de ore.si am vorbit cu ea si ea mi-a spus ca mi l-a trimis exact atunci cand am stabilit.acum intrebarea: este posibil ca acel mesaj sa fi intarziat 24 de ore sau e doar o minciuna? mentionez ca am vorbit la telefon din jumate in jumate de ora in ziua aia(deci aveam semnal) si mai mentionez ca noi doi am vorbit putin prin mesaje adica ea mi-a trimis 3 cu succes.iar al patrulea a venit a doua zi.este posibil?

9 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

E foarte posibil happy. Eu am trimis odata 3 sms'uri ara ca sa le primeasca..si altele sa le primeasca dupa catva timphappy

| Amalia2305 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat,i-am trimis in seara de Craciun un sms iubitului meu, si inca nu l-a primit, iar de trimis, sigur i l-am trimis. Sau mi s-a mai intamplat sa primesc sms-uri cu intarziere de la cateva minute la o zi, doua.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Si-a cerut scuze, ce mai vrei? Conteaza ca a venit mai tarziu? Eu zic sa apreciezi ca si-a cerut scuze, caci nu multe fete fac asta si lasa orgoliul la o parte ca o sa pierzi mai tarziu, fiti fericiti!

| OchiiDinUmbra explică (pentru PoUfOuLeTe):

Pai n-am explicat prea bine situatia pentru ca ar fi durat foarte foarte mult.dar crede-ma ca era foarte important sa stiu daca minte sau nu.(adica daca mi l-a trimis atunci sau a doua zi si a spus ca l-a trimis atunci).

| PoUfOuLeTe a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

Si poate chiar asa s-a intamplat, a ajuns mesajul mai tarziu.

| LolaLollita a răspuns:

Da, este posibilhappy

| LineGuide a răspuns:

Cunosc pe cineva care a trimis un mesaj la sarbatorile de iarna si mie mi-a ajuns la Pasti, si eram neduperit dc imi tremit:"Craciun fericit" cand noi eram deja in aprilie!?
Se poate, deoarece oricum de craciun liniile sunt incarcate, si seara se mai produc astfel de incarcari de retea, si mesajele nu ajung la timp.
Mult noroc!

| ancutsaaa a răspuns:

De obicei este din cauza retelei.Mie una mi se intampla destul de des.

| 5553344 a răspuns:

Aceasta nu este posibil.e cu adevărat o minciună.dar tu nu o lua în seamă.si daca se va intimpla inca o data întîlneștete cu ea si pune-i intrebari concrete