| Pandimos18 a întrebat:

am o problema prietena mea vrea sa facem dragoste dar nu am loc unde sa o facem acasa la mine nu pot sunt parintii mei acasa la ea nu pot bani de hotel nu am ce pot sa fac.Dau Funda

10 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vai de tine!
Onanie, frate!

| LoveSleep a răspuns:

În mașină.
Când te duci cu maică-ta la supermarket ia-ți prietena cu tine. După ce ajungeți îi spui mamei tale că ți-e rău și vrei să stai în mașină.
Până când cumpără ea macaroane, brânză, tampoane și alte chestii, voi faceți sex.
De preferabil ar fi bancheta din spate, pentru că dacă stă prea mult lângă schimbătorul ăla s-ar putea să-i vină idei și să te lase baltă.

| Doub a răspuns:

Un boschet.

| raMLesS a răspuns:

Du-o pe câmp laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în pădurea cu alune.

| Cσcσ a răspuns:

Mergeti la un prieten! laughing

| Green66 a răspuns:

Atunci când ai gânduri necurate o inviți la pădure, după ce terminați treaba puteți admira Luna și Carul Mare.

| Klandestin a răspuns:

Du-te cu cort sau in wc la mec, sau si in alta parte laughing

| EmanuelKant a răspuns:

Pe soba ca Ion si Ana.

| habarnampeluna a răspuns:

Ai tai nu pleaca niciodata de acasa? Nici ai ei?