| anonim_4396 a întrebat:

Am problema, am un coleg in clasa care de vreo doua zile a inceput sa nu ma lasa in pace(ma ia in brate, vrea sa ma pupe, imi face cu ochiu, etc.), eu cred ca e mana unei foste colege, dar o colega care a fost cu el acum o luna si au ramas prieteni buni a zis ca acel baiat ma place dar eu nu stiu ce sa mai cred straight face. Voi ce credeti? va rog am nevoie de un raspuns urgent nu stiu ce sa mai fac, mentionez ca a inceput s-a cam imi placa de el crying.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| VanillaBl a răspuns:

Eu zic sa faci pe indiferenta si sa razi de el, eventual sa faci misto de el chiar. Merge 100%. Astefl el iti va spune daca are intentii serioase, dar daca incepe si el sa faca misto si sa rada, inseamna ca doar glumeste, rade de tine! Succes

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Eu zic sa mai verifici acel "ma i-a in brate" si "a inceput s-a cam".
Cat despre baiat... asa-s baietii la varsta lui.

| danifx2 a răspuns:

E un timid care nu are TPU sa iti spuna si face mesaje cu greu numite subliminate
ia-l si u in brate si intreaba-l daca ii place de tine

| pitbull93 a răspuns:

Pai inseamna ca la baiat i place de tine, daca face asta zi de zi nu are cum sa fie din cauza colegei tale, sau daca esti mai curajoasa intreaba-l daca are el vreo legatura cu colega aia si daca nu are, intreaba-l pe el de ce nu te lasa in pace si daca nu iti zice ptca te place intreaba-l tu daca te place daca zice ca da spune-i ca si tu il placi si de aici sti u ce ai de facut. iubitiva mult

| nustiunustiu a răspuns:

Si ce, este ceva rau daca iti place de el?
Eu cred ca lui ii place de tine...si vrea sa iti atraga atentia...
pune-te si tu in locul lui...