| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare mai intimă...sub himen am o mica gaura.ce este acea gaura micuta de sub himen? Prin asta nu ma refer la anus ca stiu unde se poziționeza. între himen si anus e o mica gaura plus acea parte de "piele" tin sa precizez ca am himen septat.am auzit ca himenul septat sar afla mai sus de deschizatura vaginala (si cu asta sar legat de faza ca sub himen am o gaura mica, nu?)

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Himenul in mod normal nu acopera intreaga deschizatura a vaginului, ci are o gaurica ce permite scurgerea sangelui menstrual.Probabil tu ai vazut gaura asta.