| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare mai intimă...happy sub himen am o mica gaura.ce este acea gaura micuta de sub himen? Prin asta nu ma refer la anus ca stiu unde se poziționeza. între himen si anus e o mica gaura plus acea parte de "piele" tin sa precizez ca am himen septat.am auzit ca himenul septat sar afla mai sus de deschizatura vaginala (si cu asta sar legat de faza ca sub himen am o gaura mica, nu?)

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nimic n-am inteles.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru DNSK):

Am înțeles eu in schimb, esti greu/grea de cap laughing))) si mai spui si public laughing

| DNSK a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

La ce atitudine expui pe aici, ar fi bine sa vorbesti cu mami si sa mergeti impreuna la medic. singura nu cred ca vei reusi mare lucru. trebuie sa ai peste 18 ani.

| matza777 a răspuns:

Skumpo, decat sa ne zici noua asta mai bine mergi la un doctor