| MoNik_4396 a întrebat:

am si eu o problema si as vrea parerile voastrebatting eyelashes

Totul a inceput in urma cu un an cand am inceput sa vorbesc cu un tip.Lui ii placea de mine, si vorbeam foarte des, ne intelegeam super bine.eu il tratam ca pe un amic, chiar daca probabil el ar fi vrut sa fie mai mult de o relatie de amicitie intre noi dar atunci aveam prieten.

La un moment dat ne-am certat si s-a suparat foarte tare pe mine si o buna bucata de timp nu am mai vorbit decat foarte foarte rar pe mess, uneori cand ne intalneam nici macar nu ne salutamstraight face. Acum de ceva vreme, cam de o luna 2 am inceput sa vorbim din nou si ne intelegem bine(nu cum ne intelegeam dar...)uneori imi da senzatia ca inca ma place, adica face anumite gesturi fata de mine.
De exemplu acum cateva seri am iesit pe afara cu niste prieteni, si m-am intalnit cu el si cu gasca lui si ne-am plimbat putin cu ei si el a venit la mine m-a luat in brate si alte chestii de genul asta.

Voi ce credeti inca ma place? si cum pot sa ma apropii mai multe de el? tin sa precizez ca pe net nu prea vorbim, vorbim numai cand ne intalnim pe afara, si de cand m-am apropiat de el a inceput sa imi placa foarte mult de el, nu neaparat fizic cat caracterul(daca intelegeti ce vreau sa zicbig grin) adica este un tip super de treba intelegator si imi place ca stie cum sa se comporte cu o fata

Va multumesc ca ati avut rabdare sa cititi si sper sa ma ajutati cu sfaturibatting eyelashes chiar vreau sa ma apropii mai mult de elbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi cu siguranta inca ii mai place de tine, cum tot va mai intalnititi pe afara si vorbiti, cand ajungi acasa scrie-i pe mess mai povestestei ceva... zii ca vrei sa te plimbi, te plictisesti si nu ai cu cine, nu vrea sa vina el. orice motiv. si daca vis voi doi, povestiti mai multe si poate ajungi chiar si sa il tzuci sigur o sa te lase :*

| lethall a răspuns:

Buna eu sunt baiat nu sunt prea comunicativ cu alte peroane dar stiu ce inseamna sa iubesti si sati placa de cineva : el cu sicuranta inca te place si asta o si arata se pare ca nu se sfieste asa ca arata-i si u ca il placi cum? iesiti si singuri la plimbare nu doar cu gasca si atunci e momentul il privesti in oki si apoi urmeaza sarutul! Succes

| Alexa_1601 a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine daca si tie iti pl de el spune-i poate el e mai rusinos dar din moment ce te i-a in brate eu zic ca te place