| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Apelez din nou la ajutorul vostru.
Acum cateva zile prietena cea mai buna a aflat ca-mi place de un baiat si a zis ca pana acel baiat nu afla nu se lasa, incercand sa ne combine.
Nu am crezut-o in stare si intr-o pauza i-a spus: " X Gabby te place", iar el a spus ca stie.Cand am venit in clasa prietena mi-a spus,iar eu din cuaza ca n-am crezut-o m-a pus sa-l intreb pe el ca sa ma conving.I-ar cand l-am intrebat,mi-a spus zambind: "Da,stiu"

Acum ce ar trebui sa fac, sa spun eu ceva sau sa astept sa zica el ceva?
Raspundeti doar daca ma puteti ajuta, nu am nevoie de comentarii rautacioase

4 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Cauza*

| RoxanaLucaGSH a răspuns:

Stii, nu te supara pe mine dar nu esti intr-o postura prea frumoasa eu as zice sa lasi lucrurile asa pentru ca daca stiee si nu face nimic inseamna ca are pe altcineva sau nu te place scuze ca-ti spun, stiu ca pare cam rautacios dar mai bine incerci sa-ti misti oprivirea dupa altul, nu vreau sa crezi altceva dar eu asta cred sper ca te-am ajutat cu ceva macar, daca te-am jignit sau ceva scuze:*

| VampireBlood a răspuns (pentru RoxanaLucaGSH):

Nu am de ce sa ma supar.

| DeyaSmt a răspuns:

Daca astepti ti-l ia altcineva...Deci du-te la el cu mult curaj si zi-i ce simti, intreaba-l ce simte si el si poate cine stie, va cuplati. Funda?