| Loredana96 a întrebat:

Hey TPU.Aseara s-a intimplat ceva important in relatia mea cu el, care deja are7 luni.V-am mai spus cu cietva zile in urma, ca nu am avut primul sarut, si ca e gelos mai mereu.Aseara am iesit cu el in oras,totul a fost ca de obcei:ma cuprindea,ma saruta pe obraz.M-a condus acasa,si cind am ajuns eu am spus:ok,ne vedem miine nu? Noapte buna! si m-am pornit sa intru in bloc,iar el m-a apucat de mana si a spus:Stai,stai,stai unde pleci tu asa? Aaaa? si m-a cuprins strins-strins in brate iar eu i-am spus: deja e tirziu,trebuia demult sa fiu acasa. Iar el a spus: Nu-ti dau voie, m-a sarutat pe obraz, si....pe buze.Am simtit o multime de fluturasi in stomac.Din moment ce nici unul din noi nu stie sa sarute, a fost ciudat.Ma intreb ce o sa fie mai departe...
Povestiti-mi si voi despre primul sarut, si cum a fost.

6 răspunsuri:
| Hpzox a răspuns:

Eu nici nu mai tin minte primul meu sarut laughing
Nu are nimica daca te-a sarutat, de 7 luni sa nu va sarutati e ceva ciudat, lasa-te sarutata sarutal si tu pe el nu e nimica rau in astahappy si find primul tau sarut e nomal sa simti fluturasi multi in stomac si o sensatie de aia waw happy
Si dupa cum a facut el ca sa te sarute happy e genul meu asa imi plac mie baietii si asa am si eu unulhee hee figurant si pasional, trebuie sa fii mandra de el ca a facut el primul pas daca el nu o facea o faceai tu? nu cred, deci lasa-te sarutata, sarutati-va, doi oameni ce se iubesc nu-i pedepseste nimeni.

| Demonull a răspuns:

Cati ani ai? dar el?

| Loredana96 explică (pentru Demonull):

Ambii avem 14 ani.

| Demonull a răspuns (pentru Loredana96):

Hm........se explica.

| KittyKit a răspuns:

Paaai day dreaming primul nostru sarut a fost magic :X Eu trebuia sa plec acasa si ma condus pana la metrou :X apoi m-a luat incet in brate, mi-a soptit ca ma iubeste, ca nu il voi pierde niciodata, mi-a zambit si mia atins buzele...:X apoooi m-a sarutat cu adevarat :X a fost putin aiurea pentru ca eu nu stiam sa sarut deloc dar el a stiu ce sa faca ca sa ma linisteasca :X si acum am fluturasi in stomac cand imi aduc aminte day dreaming

| Loredana96 explică (pentru KittyKit):

Citit ani aveati? Mai sinteti impreuna?