| AnAndrey1994 a întrebat:

asi avea nevoie sa sfatul vostru! Este in legatura cu dragostea! Cand fac dragoste cu prietena mea neprotejat ii place dar cand o facem protejat o doare! Mai exact inainte o facem putin neprotejat dar dupa aia imi pun prezervativul ca prietenei mele e frica sa nu ramaie insarcinata dar faza este ca daca o facem protejat o doare! Eu simt ca este uda deoarece e ud si prezervativul dar probabil nu destul de uda! Si sunt doua lucruri diferite cand producem aman doi secretia aia umeda din faptul ca ne excitam si e una cand numa ea singura! Ce as putea face sa produca mai mult ca sa nu o mai doara cand o facem protejat k din cauza asta nu a avut orgasm sadSimte placere doar cand o facem neprotejat dar nu vrem ca sa avem surprize si din faptul asta folosim prezervativ!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
38 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

N-are cum s-o doara cu prezervativ.Atat de incuiat esti incat sa nu gandesti? Te minte prietene, vrea fara prezervativ! Eu in locul tau n-as accepta asa ceva pentru ca sunt doar vrajeli. Vrei un copil?!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Dacă nu tu... atunci cine? :*

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Si eu te iubesc!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Am spus că ținem secret!

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Ok ok!:*

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

waiting

| AnAndrey1994 explică (pentru Cristiann25):

Daca nu este destul de uda normal k o doare k prezervativ deoarece nu "aluneca"asa bine si chiar nu minte pentru ca odata am trecut k acul prin ureche fara sa ramaie insarcinata si de atuncia nu mai vrea asa mult fara prezervativ! Inainte o faceam mult fara dar de cand sa int ce sa int ii este frica sa o faca asa mult fara!happy

| Cristiann25 a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Vorbesti prostii! Are lubrifiant pe el prezervativul dar ce sa facem daca tu folosesti de ala la 1 leu cu apa pe el!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Chiar dacă Cristiann se duce acel lubrifiant de pe el să cumpere lubrifiant și a scăpat de problemă dar mai mult ca sigur respectiva vrea fără...

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Normal e clar dar baiatul nu-si da seama eu tocmai asta ii explicam!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Băiatul e prea mic să înțeleagă și aia la fel...

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Aia poate chiar vrea un copil cu el si nu stie cum sa-l prosteasca. Poate are baiatu bani de dat!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Asta ca un off-topic.
Hai să îți zic alta bună... majoritatea vorbesc de sex în toate direcțiile dar când vine vorba de prezervativ o fac fără în cele mai multe cazuri le este rușine să cumpere am înâtlnit chiar aici pe TPU mulți adolescenți cărora le este rușine să cumpere...

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Am bani de dat, am datorii la stat... laughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Pai sa le fie rusine ca dupa dau 1000 lei sa faca avort!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Asta e ce să le mai faci... nu vezi că sunt copii și nu-i duce capul. Să mai crească și ei și la urmă sex.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Vor sa experimenteze si ei placerile vietii!laughing

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

El ca el că zice că are 18 ani da ea are 15 pentru dumnezeu...

Deyu95 intreaba:
Hey TPU ajutati-ma va rog cu sfaturi! Sunt k prietena mea impreuna de 1 an si 4 luni ne iubim foarte mult! Ea are 15 ani eu am 18 ani!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Eh cum ziceam? Are bani de dat daca afla taicasu alia!

| Azµre a răspuns (pentru Cristiann25):

Jar mănâncă precum calul lui harap alb rolling on the floor să vezi cum zboară în depărtare rolling on the floor

| Cristiann25 a răspuns (pentru Azµre):

Clar! Fara gluma chiar o pateste daca afla taicasu si depune plangere!

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

De ce sunteți răi?
Fata a pornit cu dreptul de mică, știe cum să „joace".

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Și la 19 ani iese la pensie cu un cancer de col...

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Ba nu, astea au noroc...

| AnAndrey1994 explică (pentru Cristiann25):

Haha numai in rautate poti vb! In primul rand daca ar vrea fara cum spui tu atuncia nu miar cere sa o facem protejat si nu miar pune ea prezervativul! K la inceput cateva minute o facem fara si dupa aia spune ca ar fi mai bine cu pezervativ si daca asa era cum spui tu atuncia ar continua neprotejat nu miar mai spune sa o facem protejat!

| Cristiann25 a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Asa-i ca sunt rau?!

Răspuns utilizator avertizat
| AnAndrey1994 explică (pentru SaveOurSouls):

Nui adevarat! Mai intrebat k dc mi-am dorit o relatie k o copila.Pur si simplu m-am indragostit de ea si o iubesc foarte mult! Ea mai demult a vrt sa asi incepe relatia sexuala si mai tot timpul a intrebat k o facem si niciodata nu i-am raspuns DA cum facea alt baiat i-am raspuns "cum vrei tu daca nu vrei atuncia nu vreau nici eu daca vrei at vreau si eu si sa stai linistita ca din cauza asta n-am sa ma despart de tine daca nu o facem"Deci n-am fost eu persoana care tot o bateam la cap si asa mai departe ca am lasat dupa ea si i-am sp ca daca vrea mai asteptam si 3 ani ca daca iubesti o persoana rezisti atata timp desigur daca o iubesti at nu doar la sex te gandesti si asa mai departe!

Răspuns utilizator avertizat
| AnAndrey1994 explică (pentru SaveOurSouls):

Nui adevarat pot sa jur pe ce vrei tu k o iubesc si este o persoana f importanta pentru mine si nu stiu ce masi face fara ea dar daca nu crezi asta ehappy

| AnAndrey1994 explică (pentru SaveOurSouls):

SI de ce sa ma despart de ea daca m-as putea abtine sa nu o mai fac! Miar fii greu recunosc dar gandindu-ma ca ii distrug sanatatea asa m-as putea abtinehappy

Răspuns utilizator avertizat
| JohnCena02 a răspuns:

Cati ani aveti?

| BellaBlack a răspuns:

Un lubrifiant....nu poate sa produca mai multa secretie daca nu este foarte excitata