| BlueEyes_2305 a întrebat:

buna, am si eu nevoie de ajutor urgent.Sunt intr-o situatie cam naspa, deoarece m-am despartit de fostul meu prieten acum vreun an deoarece a fost cineva la mijloc care si-a bagat coada, si mi-a zis tot felul de baliverne despre el iar eu l.am sunat i.am vorbit foarte urat pentru ca eu chiar credeam ca m. a barfit, iar eu nu am mai vb de mult timp cu el.Acum am aflat adevarul si ma simt vinovata ca m.am comportat asa cu el.Intrebarea mea este ce sa fac ca sa nu ma mai simt vinovata? L.as suna sa imi cer scuze si sa ii spun ca am aflat adevarul insa nu am nr lui si nici nu stiu cum as putea face rost de el.Cum ar trebui sa procedez? Va rog ajutati-ma, chiar nu imi place sentimentul asta de vinovatie. Ofer funda celui care imi da ideea cea mai buna iar celorlalte persoane care au rasp. la intrebare am sa dau voturi:*:*:*:*ajutati-ma please!sadsadsad:

2 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

E deja prea tarziu pentru regrete, deci las`o asa cum a picat.Nu mai dezgropa ceea ce ai ingropat candva! :*

| aliybella a răspuns:

Trebuie sa faci rost de numarul lui neaparat. incearca prin amicii lui, colegi ceva si cere-ti iertare o sa scapi imediat de sent de vinovatie. doar daca nu esti leu si iti bagi p*** {eu sunt leu ma simt vinovata doar 5 minute dupa aia imi trece} :*