| Barbiiiiie a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva sfaturi
Aseara m.am despratit de prietenu meu zicea ca nu am timp sa ies cu el. si de astea. Si-a pus la caterinca dupa in relatie cu alta si m.am enervat si l.am facut in toate felurile.
Azi am aflat de la un prieten ca ma face in toate felurile, dar eu inca il mai iubesc si tin la el, si cand il vad online l.as saluta dar mi-e cam rusine
As vrea sa ma impac cu el si nu stiu cum, cum sa ma bag in seama sau ceva.thinking Sfaturi

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai tu crezi ce zice prietenu? crezi ca acel "prieten" iti vrea binele? nu cred, si nu te increde in spusele altora.e mai bine sa vorbesti personal si sa va cereti scuze daca e cazul, iar daca el te evita, inseamna ca nu te merita si nu se merita sa suferi pentru cineva care nu te pretuieste.
O zi buna si frumoasa sa ai!

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu merita.

| Silviu591 a răspuns:

A fost cam imatur din partea lui ca dupa ce v-ati despartit sa-si puna la profil in relatie cu altcineva..de parca asta conteaza..facebook-ul..anyway. nu merita.iar tu in loc sa-l faci in toate felurile trebuie sa-l ignori.l-ar fi durut mult mai mult.
mai bine cauti pe altcineva care chiar te merita..cred ca n-ai avea probleme