| RoxannaBogdy a întrebat:

Vreau sa va spun c am un iubit...practic, am avut. M-am despartit de el astazi. Nu prea mai mergea nimic intre noi. El se purta foarte frumos, imi vorbea frumos, se comporta super. El era prea linistit. Eu sunt genul care vrea sa se distreze la maxim...am o fire mai nebuna. Nu am fost niciodata eu insami in fata lui. Imi place de un baiat de 19 ani. El (baiatul de 19 ani) a spus ca ma place dar sunt prea mica (am 14). El a zis ca ii place cum arat, cum vorbesc si cum gandesc, ca daca eram macar a 9a nu mai statea pe ganduri daca sa fie cu mine. Nu stiu ce sa fac! A fost bine c mam desp de acel baiat? Sa astept sa vad ce mai zice baiatul de care imi place acum? sa ma impac cu fostul? :-s Astept pareri, opinii si idei.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti genul care vrea sa se distreze la maxim pana il bagi pe ala de 19 ani la parnaie nu?

| MadRabbiT a răspuns:

Combinate cu mine lasa'i pe sarantoci laughing

| RoxannaBogdy explică (pentru MadRabbiT):

laughing buna asta dar nici nu sti cum ma port, arat si etc. Dar stiu ca ai facut decat o gluma. tongue

| xanderblackx a răspuns (pentru MadRabbiT):

Cat de tare laughing)

| MadRabbiT a răspuns (pentru RoxannaBogdy):

Necunoscutul e perfect, si de cunoscut ne cunoastem pe drum big grin

| RoxannaBogdy explică (pentru MadRabbiT):

rolling on the floor))

| xanderblackx a răspuns:

Grow up girl... stai departe de relatii, distreaza-te, pune mana pe carte si asculta-ti parintii inca, sunt cele mai bune lucruri pe care le poti face in secunda de fata... cand am zis distreaza-te, fa-o totusi cu limita si folosindu-ti creierii. numai bine

| Gαηαmα a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de scoala...

| TheLittleReaper a răspuns:

Ai 14 ani.Cum vrei să te distrezi tu "la maxim"? Uite un sfat:Combină-te cu ăia de vârsta ta sau cu cel mult 2 ani mai mare. Între 14 și 19 ani e mai mult pedofilie.laughing