| lucyxD17 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ma place sau nu fara sa-l intreb? ~~FUNFA~~

5 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Draga lucy semnul unei simpatii din partea unui baiat este limbajul nonverbal! gesturile, cum se uita la tine, cum te soarbe din ochisorii! de exemplu, daca un baietel cand se uita la tine ii fac ochii ca girofarurile la mascatii cand pleaca la interventie e clar ca ceva frumos se petrece in inima lui!

| Brain_1291 a răspuns:

Il pui la treaba. Daca ii ceri sa faca ceva si accepta cu bucurie inseamna ca e ceva. dar important e sa-l testezi bine (ca poate doar sa fie baiat de treaba)... da-i cat mai multe sarcini si vezi daca trece testul. nu trebuie sa fie chestii greu de facut. orice e bun. Ex: il rogi frumos sa se duca la un magazin sa-ti cumpere guma.

| ToReEtO a răspuns:

Da.uita-te la el cand vorbeste cu tine daca ii stralucesc ochii inseamna ca te place.Eu cand plac o fata glumesc cu ea, stau langa ea mai mult timp, vorbesc mai mult cu ea.Si eu zic sa-l intrebi, baietii sunt mult mai usor de cucerit decat fetele majoritatea cedeaza repede.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei ii observi reactiile cand sta langa tine! sau cauta pe net google cum aflu daca un baiat ma place( cautare suta la suta)

| assasin2 a răspuns:

Se uita la tine fara sa il vezi