| Alee_1201 a întrebat:

De ceva vreme, cand ma duc in clasa la verisoara mea, care este pe acelasi hol cu mine, in clasa ei este un baiat, care, de fiecare data cand ma duc la ea, ma priveste incontinuu, de parca nu ar mai vrea sa isi ia ochii dupa mine, iar cand ma uit la el, isi schimba repede privirea in alta parte. Vorbeste si se comporta foarte frumos cu mine. Acum cateva zile, i-am dat oracolul sa mi-l completeze. El nu are prietena, si mai la fiecare intrebare de-a mea, imi punea la fiecare raspuns de-al lui,,:X". De obicei, la intrebarile cu id-ul si nr de telefon, nu ti le dau nimeni (mai ales la cel cu telefonul), iar el mi-a lasat si nr lui, si id-ul. Dar nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? De felul lui este mai timid, si este cu un an mai mic decat mine (eu fiind a 8-a iar el a 7-a). Voi ce sfaturi imi dati? Ce credeti? Ma place sau nu? Vroiam sa il intreb daca vrea sa mergem acest weekwnd in parc la o inghetata, dar nu stiu daca ma place sau nu. FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca te place!
Invita-l linistita, va accepta fericit sa fie mai aproape de tine. Poate i se va dezlega si limba!
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Mai eu cred ca te place. Incearca sa il inviti. ca sigur o sa accepte! mai ales daca zici ca e timid... nu prea o sa te abordeze el mai ales ca e mai mic. BAFTA!

| SunshineLove a răspuns:

Daca te priveste asa si ti'a mai si dat nr si id'ul inseamna ca, chiar simte ceva pentru tine. ar trebui sa il intrebi daca vrea sa iasa cu tine. daca nu accepta din prima, poti sa'i spui ca vei chema si niste prieteni daca zici ca e timid, iar a doua oara, veti merge doar voi 2. si asa vei afla cu siguranta daca te place sau nu. succes, si pupiciwinking

| Noname69 a răspuns:

Clar ca e mort dupa tine, mai esti si mai mare, asa eram si eu in clasa a 7 a mort dupa o fata, si ea era moarta dupa mine sunt sigur de asta, dar eram mai timid, asteptam sa faca ea primul pas sad

| TeDy_9901 a răspuns:

Nu are nimica daca el e mai mic conteaza sa va iubiti reciproc fara injuraturi si din astea si, da te place!