| pitik0202 a întrebat:

De ceva vreme fostul se tot baga in vorba cu mine.
Adica vorbeste cu mine mai mult si intr-o zi mi-a spus prietenul lui ca el vrea sa ne impacam, dar el a negat. Intr-o zi eram cu el si cu o prietena si face ca is din ce in ce mai buna de cand s-a despartit de mine.

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Asa, si?
Care e intrebarea? sau vrei doar sa te lauzi, ca in bancul ala? happy

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Tu vrei sa te impaci cu el?
Daca da, vorbeste cu el despre asta si respecta-i decizia, ori care ai fi ea. Macar nu vei mai avea nelamuriri.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Tu vrei sa te împaci cu el?
Daca da, vorbește cu el despre asta si respecta-i decizia, ori care ai fi ea. Ori cum, nu vei mai avea nelămuriri.