| candygurl22 a întrebat:

Hey TPU!happy De o saptamana ma impacasem cu "fostul fostul" meu iubit laughing)sa zic asa pentru ca parca imi era dor de el si inainte noi eram prieteni foarte buni, iar eu vroiam sa ma imprietenesc cu el. happy Apoi si lui a inceput sa'i placa de mine sh mi-a cerut sa fim iar impreuna. Am acceptat, dar parca ma purtam mai ciudat acum. Nu ma simteam bine sa stiu ca suntem iar impreuna, ma gandeam ca e o greseala(eu de fapt nu vroiam sa fim impreuna dar daca el a vrut...) iar azi mi-a spus ca trebuie sa vorbim si i'am spus ce am pe suflet, iar la inceput parea de acord sa fim prieteni, i'am spus ca daca are probleme o sa'l ajut eu sh chestii din astea iar el a zis ca eu o sa fiu prima care afla happy era totul bine, dar dupa aceea dintr'o data a inceput sa fie rece... se purta ciudat si eu cred ca pana la urma s-a suparat pentru ca a spus ca nu mai vrea sa ne vedem si apoi "a trebuit sa plece" straight face nu stiu ce sa'i zic acum straight face poate ca o merit pentru ca m-am jucat cu inima lui, dar n'as vrea sa incheiem orice relatie straight face adica sa ramanem prietenistraight face voi ce spunezti? :*:* msss:*:*pooop

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

Mi s`a intamplat sh mie. Dar am uitat totul.Nu plange ca s`a terminat zambeste ca s`a intamplat.Asa ca daca nu se intampla.Si dragste fara suferinat nu exista!