| Byencutzz a întrebat:

Salut prietenihappy,
Am si eu nevoie de un sfat din partea voastracrying
Acum 2 luni am fost intr'o ex de 2 zile cu scoala si cu alte clase care nu erau cu noi in scoalahappy acolo mi-a placut de un baiat ma rog ne uitam unu la altu. Dupa excursie nu am mai stiut nimic d el. Acum o saptamana prietena mea imi spune ca'mi vrea id, si ca ea e iubita lui. Cand am auzit, i'am zis ca nu il dau. a doua zi era el p id ei si am acceptat sa'i dau id
Problema e ca vorbeam cu el din ce in ce mai mult.Si imi place mult de el. A doua zi prietena lui aflase ca am vb cu el si mi-a pus niste intrebari ciudate.
Problema este, sa o zic direct, ca sunt geloasa, si n'as face ceva sa'i despart dar nu stiu ma simt asa ciudat crying
Un sfat sa'l uit sa nu mai intru pe mess numai pentru el sad
Ms:*

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Evita-l si prefa-te ca nu exista, fa ceea ce-ti place, ocupa-te de scoala, iesi cu prietenii, fa o petrecere in pijamale cu prietenele tale (ele te vor ajuta sa treci peste).

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista ign. ca sa nu mai vorbesti cu el si sa-l uiti.

| gigiro a răspuns:

" Ce tie nu-ti place, altuia nu face!"

| Dudăăăă a răspuns:

Toata lumea de mai jos a zis sa uiti de el.Dar de ce sa uiti de el daca si el te place?
Mai bine vorbeste cu el in continuare si vezi daca simte ceva pentru. tine nu?
Daca iti zice ca tine la cealalta fata.Ia`ti gandul de la el kiss
Pupiciiii. Funda?puppy dog eyes

| SpEEdz0r a răspuns:

Eu zic sa nu te intereseze de prietena aia. Nu trebuie sa il castigi tu, trebuie sa il piarda ea... (Ce intelectual sunt) Asteapta sa se desparta! Totusi in acest timp tine legatura stransa cu el... Succes tongue

| Byencutzz explică:

Multumeschappy sper sa ma ajute ce mi'ati spus toti:*

| master1998 a răspuns:

Incerca...sa ramai doar o prietena.nu iubita.cred ca ar fi mai bine si pentru tine.si pentru prietena ta.

| SweetGirl_8571 a răspuns:

Cred ca este foarte greu, majoritatea fetelor cand plac un baiat il uita cam greu...si chiar sufera pentru el.Dar atunci cand intalnesti alt baiat pe care il simpatizezi incepi sa nu te mai gandesti atat de mult la celalalt, cat te gandesti la acesta, pe care il placi mai nou.